Vyberte stránku

Naše služby

Procházejte naše speciální nabídky zvláštních vlaků, festival, a vydejte se na dobrodružství po železnici celé Evropy…

 

 Těšíme se, až Vás uvítáme jako hosty.

Narozeninové a svatební vlaky

Narozeniny nebo svatba ve vlaku, proč ne ?? 

U nás máte možnost si objednat historický vlak s parní, motorovou nebo elektrickou lokomotivou nebo klasický motoráček, který vaši narozeninovou či svatební oslavu patřičně obohatí, zatraktivní a bude jen váš. Jsme schopni zajistit složení vlaku dle vašeho přání, včetně diskotékového (tanečního) vozu.

Narozeninové a svatební vlaky se těší v poslední době velké oblibě a zájem o ně se neustále zvyšuje.

Pronájem vlaků pro film
a další produkci

Jsme schopni zajistit na klíč vše, co souvisí s železničním prostředím.

Nabízíme komplex pro filmaře, kteří potřebují natočit dokument, současnost, či historický velkofilm. Profesionálně a s veškerou péčí umíme nabídnout to správné a věrohodné řešení a přivést je k realizaci. Naše bohaté zkušenosti pro filmové štáby již byly realizovány v mnoha projektech.

My se na webech nechvástáme, my makáme….

Zážitkové vlaky a fotovlaky

Zážitek z vlaku, takový jaký jste dosud ještě nepoznali. Vlaky za hranice všedních dnů.

Naše společnost je jedna z mála  v České republice, která je schopna zorganizovat zvláštní vlak, který je zaměřený pro tzv. fajnšmekry na projíždění tratí s pozastavenou osobní dopravou po tratích po celé Evropě. Dále pro fajnšmekry, kteří vyhledávají jízdy s vozidly, které po projížděných tratí obvykle nejezdí nebo jedou poprvé.

Díky dlouholeté mezinárodní spolupráci jsme schopni zážitkové vlaky zrealizovat po celé Evropě. Již deset let je na pomyslné špičce zážitkových vlaků náš produkt Diesel tour.

Fotogalerie

Máte dotaz?

Kontaktujte nás! Vše kompletně zařídíme dle možností, dle vašich požadavků pro váš zvláštní vlak a zajistíme bezproblémovou jízdu vašeho vlaku.